Promocje

BestselleryJakimi kosmetykami myć i pielęgnować dziecko? To pytanie zadaję sobie każda przyszła mama. Jeśli nie chcesz testować dziesiątek kosmetyków na swoim maluszku, wybierz od razu ten właściwy.
Mydełko doskonale sprawdza się również u dzieci z wrażliwą lub atopową skórą, i jest to poparte wieloma opiniami zatroskanych mam.

Aloe Hand i Face Soap - Delikatne Aloesowe mydło w płynie
Naturalny skład czystego miąższu  aloesowego działa jednocześnie oczyszczająco, nawilżająco i kojąco. Nie narusza naturalnego wodno-tłuszczowego płaszcza ochronnego skóry. Ma nieco kwaśny, przyjazny dla skóry odczyn pH, co powoduje wygładzenie powierzchni naskórka.
Działa lekko przeciwgrzybiczo i bakteriostatycznie – jest więc nie tylko pomocne przy wielu rodzajach bakteryjnych kłopotów ze skórą, ale również doskonale nadaje się do higieny intymnej.

Aloe Hand i Face Soap myje „bez łez“ nie szczypie w oczka, świetnie nadaje się więc do mycia twarzy dziecka a także włosów. Spływająca piana nie podrażnia oczu. Znajduje się w poręcznym pojemniku zaopatrzonym w dozownik, co zapobiega przedostawaniu się drobnoustrojów z zewnątrz.
Dzięki właściwościom naturalnego miąższu aloesowego, mydło jest doskonałe do higieny całego ciała i może stosować je cała rodzina.


"GWARANCJA 100% STYSFAKCJI"
Pracucent Forever Living Products jest tak pewien jakości swoich produktów, że oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeżeli klient nie będzie całkowicie zadowolony.

Nie jesteś zadowolony z produktu kupionego od Przedsiębiorcy Forever? W ciągu 30 dni od daty zakupu, możesz oddać mu rachunek i opakowanie, i otrzymać zwrot pieniędzy. To pewne!!!
Jesteśmy bardzo dumni z tego, że nasze produkty przynoszą korzyści milionom ludzi w ponad 155 krajach świata. Aby uzyskać więcej informacji, wejdź na foreverliving.com
.

 

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Promocje

Bestsellery


Top