Promocje

BestselleryPragniesz mieć piękną i promienną twarz pełna naturalnego blasku, a może chcesz zatrzymać oznaki przedwczesnego starzenia się? Jest na to sposób, ekskluzywny i niezwykle efektywny program pielęgnacji cery Aloe Fleur de Jouvence.

Tajemnica skutecznego działania programu Aloe Fleur de Jouvence jest przede wszystkim czysty, naturalnie stabilizowany miąższ aloesowy - jeden z najdoskonalszych czynników naturalnych, nawilżających skórę, skomponowany w doskonałych proporcjach z innymi darami Natury: kwasem hialuronowym, hydrolizowaną elastyną, kolagenem i ekstraktami roślinnymi. Kompleksowe, idealnie skojarzone działanie tych wszystkich substancji sprawia, że skóra odzyskuje młody, piękny wygląd.

W skład zestawu wchodzi:

  • Mleczko Oczyszczająco-Złuszczające

  • Tonik Nawilżający

  • Emulsja Pojędrniająca na dzień

  • Krem Regenerujący na noc

  • Dwuskładnikowa Maseczka Odżywczo-Stymulująca

  • Aktywator Aloesowy

  • Nośnik Pudrowy

     Program kompleksowej pielęgnacji cery Aloe Fleur de Jouvence umożliwia też ochronę skóry przed przedwczesnym starzeniem się, spowodowanym nadmiernym wysuszeniem i szkodliwymi wpływami środowiska zewnętrznego. Cera pielęgnowana regularnie według zaleceń tego programu jest regenerowana, odżywiana i nawilżana zgodnie z jej naturalnymi wymaganiami, co sprawia, że na długo zachowuje świeżość, jędrność i zdrowy koloryt.


"GWARANCJA 100% STYSFAKCJI"
Pracucent Forever Living Products jest tak pewien jakości swoich produktów, że oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeżeli klient nie będzie całkowicie zadowolony.

Nie jesteś zadowolony z produktu kupionego od Przedsiębiorcy Forever? W ciągu 30 dni od daty zakupu, możesz oddać mu rachunek i opakowanie, i otrzymać zwrot pieniędzy. To pewne!!!
Jesteśmy bardzo dumni z tego, że nasze produkty przynoszą korzyści milionom ludzi w ponad 155 krajach świata. Aby uzyskać więcej informacji, wejdź na foreverliving.com
.

 

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Promocje

Bestsellery


Top