Promocje

BestselleryJeśli pragniesz wrócić do formy, pragniesz mieć piękne i jędrne ciało, jest na to sposób. Proponujemy niezwykle skuteczny zestaw, który kompleksowo poprawi kondycję i odżywi Twoją skórę.

Zestaw Tonizujący
Jest to nie tylko sposób na piękną i gładką skórę całego ciała ale także i rewelacyjne narzędzie do tak zwanego "rzeźbienia sylwetki". Używając zgodnie z instrukcją elementów składowych zestawu można uzyskać spektakularne efekty, a mianowicie: poprawić wygląd swojej skóry, ujędrnić ciało, a także - stracić kilka zbędnych centymetrów w miejscach największego nagromadzenia podskórnej tkanki tłuszczowej!

W Aloesowym Zestawie Tonizującym wykorzystano nie tylko regeneracyjne i nawilżające właściwości miąższu aloesowego ale także jego niezwykłe penetracyjne zdolności. Wspaniałe efekty przynosi zastosowanie tego zestawu do walki z bardzo przykrą i szpecącą dolegliwością, jaką jest cellulit (tzw. zespół skórki pomarańczowej).

  • Aloesowy Krem Tonizujący do Ciała

  • Aloesowy Krem Pielęgnacyjny do Ciała

  • Aloesowy Żel do Kąpieli

Dodatkowo w eleganckim opakowaniu, do zestawu kosmetyków dołączone są:

  • Rolka specjalnej folii do owijań z Kremem Tonizującym

  • Myjkę z szorstkich włókien luffy dyniowatej do masażu całego ciała Aloesowym Żelem w czasie kąpieli


"GWARANCJA 100% STYSFAKCJI"
Pracucent Forever Living Products jest tak pewien jakości swoich produktów, że oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeżeli klient nie będzie całkowicie zadowolony.

Nie jesteś zadowolony z produktu kupionego od Przedsiębiorcy Forever? W ciągu 30 dni od daty zakupu, możesz oddać mu rachunek i opakowanie, i otrzymać zwrot pieniędzy. To pewne!!!
Jesteśmy bardzo dumni z tego, że nasze produkty przynoszą korzyści milionom ludzi w ponad 155 krajach świata. Aby uzyskać więcej informacji, wejdź na foreverliving.com
.

 

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Promocje

Bestsellery


Top