Promocje

BestselleryJakimi kosmetykami myć i pielęgnować dziecko? To pytanie zadaję sobie każda przyszła mama. Jeśli nie chcesz testować dziesiątek kosmetyków na swoim maluszku, wybierz od razu ten właściwy.
Proponujemy zestaw dwóch niezbędnych produktów do codziennej pielęgnacji dziecka.
Zastaw doskonale sprawdza się również u dzieci z wrażliwą lub atopową skórą, i jest to poparte wieloma opiniami zatroskanych mam.

Aloe Hand i Face Soap - Delikatne Aloesowe mydło w płynie
Naturalny skład czystego miąższu  aloesowego działa jednocześnie oczyszczająco, nawilżająco i kojąco. Nie narusza naturalnego wodno-tłuszczowego płaszcza ochronnego skóry. Ma nieco kwaśny, przyjazny dla skóry odczyn pH, co powoduje wygładzenie powierzchni naskórka.
Działa lekko przeciwgrzybiczo i bakteriostatycznie – jest więc nie tylko pomocne przy wielu rodzajach bakteryjnych kłopotów ze skórą, ale również doskonale nadaje się do higieny intymnej.

Aloe Hand i Face Soap myje „bez łez“ nie szczypie w oczka, świetnie nadaje się więc do mycia twarzy dziecka a także włosów. Spływająca piana nie podrażnia oczu. Znajduje się w poręcznym pojemniku zaopatrzonym w dozownik, co zapobiega przedostawaniu się drobnoustrojów z zewnątrz. Dzięki właściwościom naturalnego miąższu aloesowego, mydło jest doskonałe do higieny całego ciała i może stosować je cała rodzina.

Aloe Lotion -
Emulsja Aloesowa

To niezwykle delikatny aloesowy preparat pielęgnacyjny powstał z połączenia czystego, naturalnego miąższu aloesowego z substancjami łagodnie natłuszczającymi skórę, jak na przykład: alantoina i lanolina, naturalna witamina E oraz olejek jojoba.

Zapewnia właściwy rozwój naturalnej flory bakteryjnej skóry, przez co chroni ją przez infekcjami z zewnątrz. Frakcja tłuszczowa Emulsji zmiękcza naskórek i znakomicie wspomaga łagodzącą akcję aloesu w przypadku uszkodzeń, spierzchnięć lub odparzeń. Emulsja ta jest bardzo dobrze wchłaniana przez skórę, w razie potrzeby można ją więc nakładać na to samo miejsce wielokrotnie. Użyta jako balsam do ciała po kąpieli zapewni uczucie niezwykłego komfortu

Wydajność proponowanych produktów jest bardzo duża i zarówno Aloe Hand i Face Soap jak i Aloe Lotion może stosować cała rodzina.

"GWARANCJA 100% STYSFAKCJI"
Pracucent Forever Living Products jest tak pewien jakości swoich produktów, że oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeżeli klient nie będzie całkowicie zadowolony.

Nie jesteś zadowolony z produktu kupionego od Przedsiębiorcy Forever? W ciągu 30 dni od daty zakupu, możesz oddać mu rachunek i opakowanie, i otrzymać zwrot pieniędzy. To pewne!!!
Jesteśmy bardzo dumni z tego, że nasze produkty przynoszą korzyści milionom ludzi w ponad 155 krajach świata. Aby uzyskać więcej informacji, wejdź na foreverliving.com
.

 

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Promocje

Bestsellery


Top