Promocje

BestselleryO nas

 EKO DESING tworzy serie akcesoriów dla dzieci, niemowląt oraz przyszłych Mam. Firma rozpoczeła swą działalność w tym kierunku w grudniu 2012 roku. Wówczas firmę stanowiła tylko jej założycielka Wioleta Chanas.

 

"Jestem młodą, świeżo upieczoną mamą i jednocześnie zapaloną, pełną pomysłów projektantką.

 

Zacznę może od tego że od zawsze KOCHAM SZYĆ!  Moja mama jest krawcową, a ja juz od najmłodszych lat siedziałam przy niej obok maszyny i uczyłam się jak coś ze sobą połączyć i zrobić coś z niczego. 

 

Dziś kiedy sama stałam się mamą, swoją pasje do projektowania i szycia odnalazłam w dziecięcym świecie. Projektuję ZWIERZĘCE pościele i poduszki do karmienia i spania dla mam i maluchów, a wykonuje je z moją wcześniej wspomnianą, bardzo utalentowaną mamą. Produkty Ja i MAMA są w formie zabawnych kolorowych zwierzątek, a każda z nich to mój autorski projekt. 

 

Inspiracja do stworzenia serii akcesoriów dla dzieci Ja i MAMA była moja córeczka Oliwcia. Kiedy zostałam mamą chciałam w pełni cieszyć się każdą chwilą mojego macierzyństwa, nie przejmując się takimi sprawami jak np. ból karku czy kręgosłupa. Niestety szybko odkryłam jak doskwierają „uroki” wczesnego macierzyństwa.

 

Szczególnie przez pierwsze miesiące życia maluszka, przy karmieniu spędza się mnóstwo czasu. Postanowiłam stworzyć sobie pomoc, czyli poduszkę do karmienia która zapewni mi i mojej córci komfort podczas tych cudownych chwil. I tak powstał mój pierwszy projekt KAMELEON, poduszka cieszyła zarówno mnie jak i moją Oliwkę. Wkrótce po tym zaczęłam wymyślać wciąż to nowe zwierzęce wzory, które dziś cieszą wiele innych mam i ich małych pociech. W tej chwili nasza produkcja rozszerza się, projektujemy i szyjemy cudowne pościele i poduszki dla przyszłych Mam.

 

Naszym założeniem jest estetyka, bezpieczeństwo i wygoda.  Z tego względu do produkcji wykorzystujemy piękne, wyłącznie bawełniane tkaniny (posiadające certyfikat Oeko-Tex® Standard 100) oraz antyalergivzne wypełnienie. 

 

Kształty i proporcje naszych wyrobów mają zapewnić maksymalny komfort użytkowania i radość z samego patrzenia :). Kolorowe bawełniane materiały i fantazyjne kształty zachęcają dzieci do zabawy, rozwijają wyobraźnie i ułatwiają zasypianie.

 

 Produkty Ja i MAMA krojone są ręcznie i szyte na profesjonalnych maszynach w pracowni krawieckiej. Każdy szczegół jest starannie dopracowany, dlatego ich wykonanie jest dokładnie i estetyczne."

 

Wioleta Sosińska

Sprawdź akcesoria dla najmłodszych Malbork

 

 

 

 

Promocje

Bestsellery


Top