Promocje

Bestsellery



Regulamin

 1. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację poniższego regulaminu

 

2. Sklep Internetowy działający pod adresem www.jaimama.com.pl, prowadzony jest przez Danutę Chanas wykonującą działalność gospodarczą pod nazwą Krawiectwo Danuta Chanas, ul. Wybickiego 12 82-200 Malbork, NIP: 5791391493, zwaną w dalszej części Regulaminu Sprzedającym.

 

3. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż wysyłkową akcesoriów dla dzieci, niemowląt oraz kobiet w ciąży. Wszystkie produkty oferowane przez sklep są fabrycznie nowe, pozbawione wad prawnych i fizycznych.

 

4. Przedmiotami transakcji prowadzonych poprzez Strony są produkty wymienione w ofercie sklepu w chwili składania zamówienia.

 

Ceny wszystkich produktów znajdujących się w ofercie Sklepu wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT (ceny brutto).

 

5. Składanie zamówień

 

Składanie zamówień w sklepie Ja i MAMA odbywa się poprzez wypełnienie formularza zamówienia znajdującego się na stronie serwisu. Po złożeniu zamówienia Klient dostaje e-mailem informację o jego otrzymaniu przez sklep. Zamówienie zostaje przyjęte do realizacji z chwilą jego złożenia przez Klienta.

 

W przypadku braku kontaktu i wpłaty za złożone zamówienie, po upływie 10 dni od jego złożenia, system sklepowy automatyczne usunie takie zamówienie.

 

Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania się zapasów objętych taką formą sprzedaży.

 

6. Formy płatności

 

Zapłata za zamówiony towar może być dokonana:

 

- przelewem bankowym na wskazany rachunek bankowy sprzedającego

 

- przy odbiorze: należność pobierana przez firmę kurierską

 

7. Termin realizacji

 

W przypadku towarów magazynowanych, produkt zostaje wysłany do Nabywcy w ciągu 48h po wpłynięciu należności na konto bankowe sprzedającego (uwzględniając w czasie oczekiwania wyłącznie dni robocze). W przypadku chwilowego braku zamówionego towaru sprzedający zastrzega sobie prawo wydłużenia czasu realizacji o 3 do 5 dni roboczych. W takich okolicznościach Nabywca zostanie o tym fakcie bezzwłocznie poinformowany.

 

8. Dostawa 

 

Dostawy produktów realizowane są na terenie Polski za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS.

 

9. Reklamacje i zwroty

 

Reklamacja/zwrot będą rozpatrywane tylko po wypełnieniu (pełnym) formularza zwrotu/reklamacji.

 

Razem ze zwracanym produktem należy przesłać kopię rachunku. Gwarantujemy zwrot ceny produktu wraz z kosztami wysyłki w terminie 5 dni od chwili jego otrzymania, którą prześlemy przelewem na Państwa konto.

 

W przypadku, gdy przedmiotem zamówienia jest pakiet lub zestaw promocyjny, zwrot zamówienia, może dotyczyć wyłącznie całego pakietu lub zestawu promocyjnego. Nie ma możliwości zwrotu pojedynczych produktów wchodzących w skład pakietu lub zestawu promocyjnego.

 

Kupujący może odstąpić od umowy bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie czternastu dni. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Zwrot towaru jest możliwy tylko wraz z opakowaniem w stanie nienaruszonym, bez śladów użytkowania. W takim przypadku Kupujący otrzymuje zwrot pieniędzy na konto bankowe lub przekazem pocztowym w ciągu 5 dni od daty dostarczenia towaru Sprzedającemu. 

 

10. Postanowienia końcowe

 

W sprawach nieuregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

 

Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu, wszelkie zmiany regulaminu wchodzą w terminie 7 dni od ich ogłoszenia. Zamówienia złożone przed wejściem w życie zmian realizowane są na dotychczasowych zasadach.

 

Prawa autorskie, w tym wszelkie materiały oraz ich układ w Sklepie Internetowym są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną Sprzedawcy. Kopiowanie dla celów komercyjnych, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja bez pisemnej zgody Sprzedającego są zabronione. Niektóre elementy Sklepu Internetowego są własnością podmiotów trzecich i chronione prawami autorskimi należącymi do tych podmiotów.

 

 

 

 

 

Promocje

Bestsellery


Top